Auto z OC Katowice

Skorzystaj z oferty jaką jest Auto z OC Katowice i dojeżdżaj wszędzie bezpośrednio i szybko, nawet mimo tego że twój samochód będzie uszkodzony. Już teraz zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły oferty.

Auto z OC Katowice

Auto z OC KatowiceW jaki sposób można starać się o samochód z polisy oc sprawcy kolizji? Co należy zrobić, aby móc otrzymać taki właśnie samochód i móc się nim poruszać, dopóki nasz prywatny samochód nie będzie z powrotem gotowy do jazdy? Otóż, to co jest jedną z najważniejszych rzeczy, jeżeli chodzi o auto z polisy oc, to fakt, aby wypożyczany przez nas samochód był tej samej klasy jakości, jak nasz zniszczony samochód, który uległ kolizji drogowej. Jeżeli będzie to bowiem inna klasa samochodu, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, a wręcz jest to niemalże pewne, iż sąd przyjmie wniosek firmy ubezpieczeniowej, która nie zgodzi się zapłacić za wynajęcie samochodu, który był zbyt drogi w porównaniu do naszego zniszczonego auto.

Jest to więc jeden z pierwszych warunków, który jest jednocześnie dość ważny, jeżeli mowa o aucie z polisy oc. Tak więc już widać zależność, że firma która jest ubezpieczycielem samochodu powodującego wypadek, dba o dobry sposób o swoje pieniądze. Nie chce bowiem przeznaczać ona swoich funduszy niepotrzebnie na koszt wynajęcia auta zbyt drogiego, w stosunku do auta zniszczonego. Oczywiście należy odpowiednio wcześnie zgłosić fakt wypożyczenia samochodu do firmy ubezpieczeniowej oraz, że będziemy się ubiegać o zwrot kosztów wypożyczenia. Należy firmę o tym poinformować, aby miała ona czas na wypłacenie nam środków pieniężnych na rzecz wypożyczanego samochodu. Aczkolwiek w wielu przypadkach zwrot kosztów wypożyczenia auta z polisy oc następuje dopiero po zakończeniu sprawy, a więc poszkodowany kierowca musi z własnej kieszeni pokryć koszty wynajmu samochodu, a dopiero później otrzyma on zwrot za to wypożyczenie. Czy każdy może skorzystać z takiego wynajmu samochodu? Tak, może skorzystać z tego każdy kierowca, który uległ wypadkowi, bądź kolizji spowodowanej przez innego kierowcę.

Skorzystaj z oferty jaką jest wynajem auta w Katowicach lub wynajem auta na lotnisku i ciesz się wygodnym dojazdem.